نظارت از راه دور IT

چگونه کسب و کار شما می تواند از نظارت از راه دور IT بهره مند شود

اگر کسب و کار شما با برون سپاری فناوری اطلاعات آشنا است، احتمالاً در مورد نرم افزار نظارت و مدیریت از راه دور (RMM) شنیده اید. نرم افزار RMM ابزاری است که قابلیت های مدیریت فناوری را برای مشاغل در هر اندازه ای به ارمغان می آورد. سلامت و عملکرد دارایی های IT سازمان را در هر لحظه از شبانه روز نظارت می کند. سیستم‌های نظارت از راه دور (RMM) تعمیر و نگهداری فعال و هشدار را برای حفظ یک محیط پایدار ارائه می‌کنند که امکان اصلاح سریع از راه دور را در صورت بروز مشکل فراهم می‌کند.
کسب‌وکارهای بدون نظارت و مدیریت از راه دور بیشتر آسیب پذیر هستند، که منجر به سطحی از غیرقابل پیش‌بینی‌بودن می‌شود که می‌تواند از نظر سرمایه، زمان و ناامیدی پرهزینه باشد. با این حال، به دلیل ماهیت فعال ابزارهای RMM، سازمان‌هایی که از این مزیت استفاده می‌کنند، می‌توانند کاهش چشمگیری در زمان بروز مشکل و کاهش هزینه‌های IT را تجربه کنند، زیرا مشکلات را می‌توان سریع‌تر پیش‌بینی، شناسایی و حل کرد – اغلب حتی قبل از اینکه شما از آنها آگاه باشید.

در اینجا بهترین راه هایی که کسب و کار شما می تواند از RMM بهره مند شود را توضیح میدهیم:

  1. نظارت و مانیتورینگ برای افزایش بهره وری: یک ابزار RMM بر سلامت شبکه شما و همه دستگاه های موجود در آن، از جمله سرورها، رایانه های رومیزی، لپ تاپ ها، فایروال ها، روترهای بی سیم و موارد دیگر نظارت می کند. نرم‌افزار RMM به شرکت خدمات IT شما (MSP) یا واحد IT مجموعه شما قبل از بروز مشکل یا به‌ عنوان یک مشکل هشدار می‌دهد، بنابراین زمان خرابی و هزینه ناشی از کاهش بهره وری را کاهش می‌دهد.
  2. مدیریت نگهداری: با RMM، اعمال آپدیت در سیستم عامل ها را می توان خودکار کرد. می‌توانید پس از ساعات کاری به‌روزرسانی‌ها را برنامه‌ریزی کرده و اعمال کنید که در نتیجه خرابی کمتری را در پی خواهد داشت.
  3. ساده‌سازی پشتیبانی کارآمد: چه فناوری اطلاعات خود را به یک MSP برون‌سپاری کنید یا با یک بخش ITداخلی کار کنید، یک تکنسین می‌تواند از RMM برای دسترسی از راه دور به رایانه کاربر استفاده کند و بدون نیاز به حضور در محل، مشکل را برطرف کند. با RMM، عکس العمل سریع و قابل اعتمادی با کاهش زمان از کار افتادگی دارایی های IT را خواهید داشت.
  4. اتوماسیون: RMM می تواند فرآیندها، اصلاحات و استقرارها را خودکار کند. این کار هزینه های اضافی را کاهش می دهد و حل و فصل مسائل را در صورت بروز تسریع می بخشد. RMM می‌تواند پشتیبان‌گیری را برای اکثر تجهیزات شبکه خودکار کند و در صورت خرابی، بازیابی سریع‌تر را تضمین کند.
    اگر می خواهید بدانید که آیا محیط شما به طور فعال نظارت، نگهداری و مدیریت می شود؟ پس با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین ها

Social Media

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

نوشته های مرتبط

آنتی ویروس محافظ سیستم

چرا آنتی ویروس نصب کنیم؟

امروزه مهمترین بخش هر سیستمی  آنتی ویرس آن می باشد زیرا انتی ویروس ها نقش اساسی در حفاظت از سیستم ما دارند. آنتی ویروس ها

پشتیبانی شبکه

مقایسه شبکه باسیم و بی سیم

بررسی شبکه های بی سیم و باسیم به صورت تخصصی و مقایسه ای علمی و فنی به صورت گسترده جهت انتخاب بهتر و حرفه ای تر برای کابران

امنیت شبکه

پشتیبانی شبکه و امنیت

هر شبکه از چند سیستم تشکیل می شود و برای ارتباط بین این سیستم ها از تعدادی پروتکل شبکه استفاده شده است. با پیشرفت تکنولوژی

تماس با ما
ارسال از طریق واتساپ