برون سپاری پروژه it

3 نکته که می توانید با برون سپاری پروژه های IT خود برای کمک به پروژه های فناوری اطلاعات داخلی استفاده کنید

بیشتر متخصصان فناوری اطلاعات چالش پذیراند. این امر به ویژه در مورد پروژه‌های فناوری اطلاعات که شامل فناوری جدید و جالبی هستند بیشتر اتفاق می افته اما یکی از چالش‌های کسب‌وکارهای کوچک‌تر که مسئول IT مجموعه به یک نفر خلاصه میشه، فقدان تجربه و دانش شخص هستش مخصوصا زمانی که پروژه فناوری اطلاعات مورد بحث شامل انتقال اطلاعات سازمان به برنامه یا پلتفرمیست که قبلاً از آن استفاده نکرده‌اند. حال باید دید که برون سپاری پروژه های IT  چه کمکی به تسریع و بهبود این روند تغییر میکنه!

شرکت های خدمات فناوری اطلاعات به روش های مختلفی می توانند به این نوع پروژه ها کمک کنند، بدون اینکه فشاری روی کارکنان داخلی IT شما بگذارند.

که شامل:

1-این شرکت ها استراتژی را تعیین و نیروی IT شما اجرا می‌کنه – مسلما IT مجموعه شما (مانند سایر متخصصان فناوری اطلاعات) فقط به اندازه تجربیاتشون خوب هستن. اگر آنها تابحال انتقال یک برنامه، سیستم عامل یا پلتفرم خاص را انجام نداده باشند، قاعدتا نمی‌دانند چه مراحلی لازمه. آن‌ها می‌توانند در هر پروژه فناوری اطلاعات کمک قابل توجهی بکنند، اگر راهنمایی لازمه بهشون بشه. شرکتهای خصوصی IT با سال ها تجربه می توانند کمک به ارائه استراتژی و برنامه ریزی و اجازه دادن به تیم داخلی شما برای انجام کار کمک کنند. این یک مدل عالی برای آن دسته از سازمان‌هایی است که قصد دارند IT داخلی مدیریت محیط «جدید» را پس از اتمام پروژه انتقال ادامه دهند.

2-برخی از پروژه های فناوری اطلاعات (مانند به روز رسانی کلاینت ها به ویندوز 10) ممکن است برای انجام به برون سپاری پروژه IT نیاز نداشته باشند، اما ممکن است برخی از جنبه های پروژه (به عنوان مثال، فعال کردن ویژگی های جدید امنیتی) وجود داشته باشد. جایی که IT مجموعه می تونه در مورد نحوه دقیق پیاده سازی، پیکربندی و نگهداری کمک بگیره. این شرکت ها با علم بر اینکه مجموعه شما مسئول IT خوبی داره سعی به کمک و مکمل بودن دارن تا اون خلا فنی ناشی از عدم تجربه کافی را پر کنن که می تونه بسیار مقرون به صرفه تر از استخدام یک متخصص تمام وقت یا حتی به مدت اجرای پروژه شما باشه.

3-در برخی موارد، کارکنان داخلی IT شما نمی توانند در اجرای پروژه کمک بسزایی کنن. مثلا ارتقای پایگاه داده اوراکل را در نظر بگیرید که در وهله اول هیچ کس در IT به تنظیم آن کمک نکرده. در این مورد، شما شرکت خصوصی IT را وارد می‌کنید تا پروژه را از ابتدا تا انتها بررسی کند، زیرا می‌دانید که بخشی از محدوده پروژه آموزش کارکنان داخلی IT شما در مورد نحوه مدیریت و نگهداری بخش تازه پیاده‌سازی شده از محیط فناوری اطلاعات است.

هدف پیمانکار خصوصی برای هر پروژه فناوری اطلاعات، مشارکت با شما، ارتقا کارکنان داخلی IT شماست که در مجموع، یک تیم فنی قوی ایجاد می کند که می تواند استراتژی، معماری، برنامه ریزی، آزمایش، پیاده سازی، عیب یابی را پیاده سازی کنه.

با تعیین نقاط ضعف IT داخلی و جستجوی یک پیمانکار خصوصی IT برای کمک به ارتقا پروژه های فناوری اطلاعات سازمان شما می‌تونه پروژه‌های جدید را بدون ریسک یا هزینه‌های غیرضروری، با موفقیت به پایان برسونه.

به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها

Social Media

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

نوشته های مرتبط

تماس با ما
ارسال از طریق واتساپ