3 نکته که می توانید با برون سپاری پروژه هایIT خود برای کمک به پروژه های فناوری اطلاعات داخلی استفاده کنید

بیشتر متخصصان فناوری اطلاعات دوست دارند یک چالش را قبول کنند. این امر به ویژه در مورد پروژه‌های فناوری اطلاعات که شامل فناوری جدید و جالبی هستند بیشتر اتفاق می افته اما یکی از چالش‌های کسب‌وکارهای کوچک‌تر که مسئول IT مجموعه به یک نفر خلاصه میشه، فقدان تجربه و دانشه مخصوصا زمانی که پروژه فناوری اطلاعات مورد بحث شامل انتقال اطلاعات سازمان به برنامه یا پلتفرمیست که قبلاً از آن استفاده نکرده‌اند.

شرکت های خدمات فناوری اطلاعات به روش های مختلفی می توانند به این نوع پروژه ها کمک کنند، بدون اینکه فشاری روی کارکنان داخلی IT شما بگذارند.

که شامل:

1-این شرکت ها استراتژی را تعیین و نیروی IT شما اجرا می‌کنه – مسلما IT مجموعه شما (مانند سایر متخصصان فناوری اطلاعات) فقط به اندازه تجربیاتشون خوب هستن. اگر آنها تابحال انتقال یک برنامه، سیستم عامل یا پلتفرم خاص را انجام نداده باشند، قاعدتا نمی‌دانند چه مراحلی لازمه، منظورم این نیست که کارمند شما بدردنخور طلقی میشه. آن‌ها می‌توانند در هر پروژه فناوری اطلاعات کمک قابل توجهی بکنند، اگر راهنمایی لازمه بهشون بشه. شرکتهای خصوصی IT ها با آوردن سال ها تجربه می توانند کمک به ارائه استراتژی و برنامه ریزی و اجازه دادن به تیم داخلی شما برای انجام کار کمک کنند. این یک مدل عالی برای آن دسته از سازمان‌هایی است که قصد دارند IT داخلی مدیریت محیط «جدید» را پس از اتمام پروژه انتقال ادامه دهند.

2-برخی از پروژه های فناوری اطلاعات (مانند به روز رسانی کلاینت ها به ویندوز 10) ممکن است برای انجام به شرکت خصوصی IT نیاز نداشته باشند، اما ممکن است برخی از جنبه های پروژه (به عنوان مثال، فعال کردن ویژگی های جدید امنیتی) وجود داشته باشد. جایی که IT مجموعه می تواند از کمک هایی در مورد نحوه دقیق پیاده سازی، پیکربندی و نگهداری استفاده کند. این شرکت ها با علم بر اینکه مجموعه شما مسئول IT خوبی داره سعی به کمک و مکمل بودن دارن تا اون خلا فنی ناشی از عدم تجربه کافی را پر کنن که می تونه بسیار مقرون به صرفه تر از استخدام یک متخصص تمام وقت یا حتی به مدت اجرای پروژه شما باشه

3-در برخی موارد، کارکنان داخلی IT شما نمی توانند در اجرای پروژه کمک بسزایی کنن. مثلا ارتقای پایگاه داده اوراکل را در نظر بگیرید که در وهله اول هیچ کس در IT به تنظیم آن کمک نکرده. در این مورد، شما شرکت خصوصی IT را وارد می‌کنید تا پروژه را از ابتدا تا انتها بررسی کند، زیرا می‌دانید که بخشی از محدوده پروژه آموزش کارکنان داخلی IT شما در مورد نحوه مدیریت و نگهداری بخش تازه پیاده‌سازی شده از محیط فناوری اطلاعات است.

هدف پیمانکار خصوصی برای هر پروژه فناوری اطلاعات، مشارکت با شما، ارتقا کارکنان داخلی IT شماست که در مجموع، یک تیم فنی قوی ایجاد می کند که می تواند استراتژی، معماری، برنامه ریزی، آزمایش، پیاده سازی، عیب یابی را پیاده سازی کنه.

با تعیین نقاط ضعف IT داخلی و جستجوی یک پیمانکار خصوصی IT برای کمک به ارتقا پروژه های فنناوری اطلاعات سازمان شما می‌تواند پروژه‌های جدید را بدون تحمل ریسک یا هزینه‌های غیرضروری، با موفقیت به پایان برساند.

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین ها

Social Media

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

نوشته های مرتبط

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp