بهترین شرکت پشتیبانی شبکه

بهترین شرکت پشتیبانی شبکه

به راحتی نمی توان گفت چه شرکتی ، بهترین شرکت پشتیبانی شبکه در ایران است ولی تا حدودی و با توجه به یکسری فاکتورها می توان محاسبه کرد که چه شرکتی می تواند در صدر این گروه قرار بگیرد .
حالا فاکتورها را با هم بررسی کنیم تا به نتیجه مطلوب در این زمینه برسیم :

در دسترس بودن :

شما باید شرکتی را به عنوان پشتیبانی شبکه خود انتخاب کنید که از لحاظ جغرافیایی مشکلی برای انجام خدمات حضوری پشتیبانی شبکه در محل شرکت شما را نداشته باشد و متخصصان آن شرکت بتوانند در اسرع وقت خود را به شرکت شما برسانند تا به خاطر قطعی شبکه دچار خسارت های جانبی آن نشوید.

حل مشکل شبکه از راه دور :

حل کردن مشکلاتی که از راه دور و از طریق ریموت دسکتاپ قابل حل شدن باشند در کم ترین زمان نیز جزو وظایف یک شرکت پشتیبان شبکه متعهد می باشد .

ارائه خدمات طبق استاندارهای روز دنیا :

شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه باید بر اساس استانداردهای روز دنیا خدمات خود را ارائه کند .

اگر سوالی در مورد پشتیبانی شبکه دارید ما پاسخگوی شما هستیم.


قرارداد خدمات پشتیبانی IT

شرکت پشتیبانی شبکه ما آماده عقد قرارداد در حوزه خدمات آی‌تی می‌باشد . ارائه خدمات پشتیبانی IT در قالب قراردادهای مشخص و به صورت سالیانه می‌باشد . در این قراردادها متناسب نیاز و تقاضای شما برای پشتیبانی و نگهداری از سیستم های کامپیوتری ، تجهیزات اداری و تعمیر و نگهداری شبکه با در نظر گرفتن هزینه‌های جانبی بهترین مبلغ قرارداد پشتیبانی شبکه و  IT به شما ارائه می‌گردد . به طور کلی شرکت چهار نوع قرارداد خدمات IT، در این زمینه ارائه می‌دهد که بر اساس تقاضای مشتریان ممکن است قرارداد نهایی ، ترکیبی از هر 4 نوع باشد ، در زیر به چهار نوع نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه و سیستم های کامپیوتری اشاره شده است :

1- قرارداد خدمات پشتیبانی و نگهداری سیستم های کامپیوتری:

شبکه کامپیوتری شرکت یا سازمان شما ، مجموعه ای از ماشین های پیچیده است ، که به طور همزمان با دیگر دستگاهها ارتباط برقرار می‌کنند و هزاران محاسبه را انجام می‌دهند . تعمیر و نگهداری سیستم های کامپیوتری به صورت منظم می‌تواند مشکلات بزرگ را از شبکه‌های کامپیوتری شما دور نگه دارد . کارشناسان IT می‌دانند که بدون تعمیر مناسب سیستم های کامپیوتری ، کسب و کار شما قادر نخواهد بود به درستی کار کند. با توجه به اهمیت نظارت و نگهداری شبکه و سیستم های کامپیوتری ، این امکان برای شما وجود دارد که بخواهید تعمیر و نگهداری سیستم های کامپیوتری خود را به شرکت پشتیبانی و نگهداری شبکه واگذار کنید .

2- قرارداد خدمات پشتیبانی و نگهداری از تجهیزات اداری:

در این نوع قرارداد نگهداری و پشتیبانی از تجهیزات اداری ائم از پرینتر ، اسکنر و … از اهمیت بیشتری برخوردار است . تکنسین های کامپیوتر مسئول ارائه خدمات سرویس و نگهداری از تجهیزات اداری به شرکت‌ها می‌باشند . به این دسته از خدمات در اصطلاح خدمات HelpDesk گفته می‌شود .

3- قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه:

 این نوع از قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه ، برای ارائه بهترین خدمات تخصصی و حرفه‌ای در زمینه شبکه و تجهیزات شبکه‌ای و نرم افزارهای مرتبط با آن متمرکز می‌باشد . در قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری ، خدمات از نظر فنی در سطح بالاتری نسبت به سایر قراردادها ارائه می‌گردد . متخصصین پشتیبان شبکه در تهران  که در این زمینه خدمت‌رسانی می‌کنند ، کارشناسانی با تجربه بالا می‌باشند .
در زیر به 5 مورد از خدمات اصلی پشتیبانی شبکه اشاره شده است:

  • خدمات پشتیبانی و نگهداری زیر ساخت شبکه
  • خدمات پشتیبانی از سرورها و تجهیزات اتاق سرور
  • خدمات پشتیبانی و نگهداری از سرویس ها و نرم افزارهای شبکه
  • خدمات پشتیبانی سیستم های مانیتورینگ شبکه
  • خدمات پشتیبانی امنیت شبکه

4- قرارداد پشتیبانی و نگهداری از سیستم های حفاظتی و نظارتی:

این نوع قرارداد نگهداری و پشتیبانی از سیستم های حفاظتی و نظارتی در واقع ترکیبی از بهترین خدمات تخصصی شبکه و خدمات پشتیبانی سیستم‌های کامپیوتری می‌باشد . البته خدمات جانبی دیگری نیز در این نوع نمونه قرارداد سرویس و نگهداری کامپیوتر ارائه می‌گردد مانند : پشتیبانی تجهیزات دوربین مداربسته تحت شبکه ، نگهداری از دستگاه‌های الکترونیکی مانند سیستم‌های هوشمند اتاق سرور ، دستگاه حضور و غیاب ، برق اضطراری UPS و … . در واقع این خدمات تمامی نیازهای آی‌تی در سطوح مختلف را تحت پوشش قرار می‌دهد .

مقاله مرتبط

برای مشاهده کلیک کنید

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp